Kované brány

Kované brány a kované ploty

Montáž kovaných oplotení, brán a bránok

K montáži kovaných plotových dielcov, brán a bránok dodávame kompletné uchytenie, takzvané skoby a šróby, ktoré sa šróbujú do stĺpového múrika o ktorý bude plotový dielec uchytený. V prípade kovaných brán a bránok dodávame nastaviteľné závesy, za pomocou ktorých môžeme podľa potreby nastaviť požadovaný doraz a tým dosiahnuť presné osadenie jednotlivých krídiel brán.
Naše kované výrobky sú vyrábané s presnosťou na milimeter a preto ich montáž je ľahko zvládnuteľná, takže montáž zvládne aj priemerne zručný kutil. V prípade samozamerania (zákazník si zameranie zrealizoval sám), neposkytujeme montáž a osadenie brán, bránok a plotových dielcov našimi pracovníkmi.
Cena zamerania, dovozu a montáže sa dojednáva individuálne s každým zákazníkom, kde záleží od veľkosti objednávky a vzdialenosti dodania a montáže tovaru.

Montáž samonosných posuvných brán

K príprave montáže samonosnej posuvnej brány, dodáme podrobný nákres (výkres), uchytenia a zabetónovania montážnych kotiev a pomocného stĺpa,
ktoré si musí zákazník pripraviť (zabetónovať) sám, ešte pred samotnou montážou samonosnej posuvnej brány.

Dodacia doba kovaných výrobkov

Kované výrobky bez pozinkovania (základný náter + vrchná čierna) – 3 až 5 týždňov.
Kované výrobky s pozinkovaním (pozinkovanie + vrchná čierna) – 4 až 6 týždňov.

Vzorkovník a montáž

U nás si určite nájdete ten pravý typ a vzor oplotenia Vášho domu. Ponúkame aj možosť vlastného návrhu plotu a brány. Kontaktujte nás a poradíme s výberom.