Výklopné markízy

Výklopné markízy sú idealným riešením zatienenia pre verandy, balkóny či lodžie. Ich konštrukcia umožňuje zatieniť aj prednú stranu. Poskytnú tak dokonalú ochranu pred slnečným žiarením, slabším vetrom ale aj zvedavými pohľadmi.

UNION výklopná markíza

Výklopná markíza s postrannými zdvíhacími ramenami, ktoré zabezpečujú napnutie látky a zároveň stabilitu celej markízy. Pri úplnom navinutí markízy zostávajú ramená viditeľne pri stene vo vertikálnej polohe. Markíza UNION je vhodná na zatienenie okien, vitrín, balkónov a pod.

UNION B výklopná balkónová markíza

Výklopná markíza špeciálne určená pre zatienenie balkónov a veránd. Ramená sú na jednej strane pevne uchytené k balkónovému zábradliu, na druhej strane sú cez plastové oká zachytené o predný profil markízy. To umožňuje jednoduché odopnutie látky z ramien.

UNION K výklopná markíza s kazetou

Kazetová výklopná markíza s postrannými zdvíhacími ramenami, ktoré zabezpečujú napnutie látky a zároveň stabilitu celej markízy. Oproti typu UNION má UNION K ochrannú hliníkovú kazetu, ktorá chráni látku pred vonkajšími vyplyvmi. Markíza UNION K je vhodná na zatienenie okien, vitrín, balkónov, veránd a pod.