Výsuvné markízy

Výsuvné markízy sú jedným z najobľúbenejších tienidiel na terasách, balkónoch a otvorených priestranstvách. Poskytujú výbornu ochranu pred slnečným žiarením a slabším dažďom a zároveň sa môžu stať pekným estetckým doplnkom.

BRAMANTE – výsuná markíza

Výsuvná markíza pre tienenie terasy s priaznivým pomerom ceny a kvality, dodávaná v dvoch typizovaných rozmeroch.

ALANIS – výsuvná markíza

Výsuvná markíza ľahkej a pevnej konštrukcie určená pre tienenie terás a balkónov. Cenová dostupnosť a úžitkové vlastnosti ju radia medzi najpredávanejšie typy. Markízu ALANIS je možné namontovať do steny aj do stropu.

SIRCOMA – výsuvná markíza

Spoľahlivá výsuvná markíza so zvýšenou odolnosťou. Je vybavená robustnými silnými ramenami, pevným predným profilom a prevodovkou s pomocnou pružinou. Vďaka tomu je predurčená pre každodennú intenzívnu záťaž.

YORIKA – polokazetová výsuvná markíza

Polokazetová výsuvná markíza charakteristická svojím elegantným vzhľadom určená pre zatienenie terás a balkónov. Ochranná hliníková kazeta chráni látku pred poškodením a vplyvmi počasia. Konštrukcia dodávaná v bielej, hnedej, béžovej, šedej a antracitovej farbe.

VEGA – kazetová markíza

Kazetová výsuvná markíza charakteristická svojím elegantným vzhľadom určená pre zatienenie terás a balkónov. Ochranná hliníková kazeta vybavená čistiacimi štetinkami chráni látku v navinutom stave pred mechanickým poškodením aj pred atmosferickými vplyvmi.

COVER – kazetová markíza

Kazetová výsuvná markíza charakteristická svojím elegantným vzhľadom určená pre zatienenie terás a balkónov. Ochranná hliníková kazeta vybavená čistiacimi štetinkami chráni látku v navinutom stave pred mechanickým poškodením aj pred atmosferickými vplyvmi.

MISTRAL – luxusná kazetová markíza

Luxusná kazetová markíza. Hranatá kazeta skvele dopĺňa minimalistické tvary moderných stavieb a svojím vzhľadom dokonale zapadá do koncepcie súčasnej architektúry.

ARKADIA – samostatne stojaca markíza

Markíza určená pre umiestnenie v priestore. Nevyžaduje kotvenie v stene, je upevnená na samostatne stojacej nosnej konštrukcii. Pre zabezpečenie stability sa nosná konštrukcia ukotvuje napr. do betónových pätiek. Je vhodná aj pre zatienenie väčších plôch.

GIARDIN – horizontálno-vertikálna výsuvná markíza

Horizontálno-vertikálna markíza so zvýšenou odolnosťou určená pre tienenie terás a balkónov. Horizontálne a vertikálne koľajnice sú spojené ohybným kĺbovým spojom, ktorý umožňuje nastavenie úhlu sklonu markízy. Dĺžka látky za ohybom je cca 1 m.

GIARDINO II – horizontálno-vertikálna výsuvná markíza

Horizontálno-vertikálna markíza so zvýšenou odolnosťou určená pre tienenie komerčných prevádzok – terás, vonkajších posedení a pod, kde sa vyžaduje zatienenie väčšej plochy. Horizontálne a vertikálne koľajnice sú spojené ohybným kĺbovým spojom, ktorý umožňuje nastavenie úhlu sklonu markízy. Dĺžka látky za ohybom je cca 1 m.

MILLENIUM – markíza pre zimné záhrady

Markíza určená pre zatienenie zimných záhrad, presklených striech, pergol a pod.Je charakteristická svojím elegantným a luxusným vzhľadom. Dodáva sa len s automatickým ovládaním. Rám sa upevňuje na predpripravenú podkladovú konštrukciu.